3.71


Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan güzel ve oldukça gelişmiş bir ilçe olan Ataşehir’in tüm su tesisatı ve su kaçağı sorunlarına hızlı müdahalede bulunmak için mobil ekipler ile Ataşehir’deki tüm semt ve mahallelerde hazır bulunan ve işinde son derece uzman tesisat ustalarının ve iyi eğitimli mühendislerin birlikte hizmet verdiği bir su tesisatçısı markasıdır.

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Hakkında Önemli Bilgiler

Ataşehir, Marmara bölgesinde ve İstanbul’un Anadolu yakasında bulunmaktadır. 2008 senesinde Üsküdar, Ümraniye ve Kadıköy’den bir kısım mahallelerin kendi içine katılmasıyla ilçe olma Ataşehir Su Tesisatıözelliği kazanmıştır. İstanbul’da bulunan 39 ilçeden bir tanesidir. İlçenin nüfusu son 2013 sayımı itibariyle 405 bin civarıdır ve içerisinde 17 mahalleye ev sahipliği yapmaktadır.

Ataşehir’in batı tarafında bulunan arsaların inşaata uygun olmasından dolayı konut ve ofis projelerinin bu tarafta yaygınlaşmasıyla oldukça gelişmiş, iş ve yaşam dünyasının nabzını tutan, görkemli bina ve konutların yer aldığı Batı Ataşehir ismi ortaya çıkmıştır. Uphill Court, Varyap Meridian, Ülker Sports Arena ve bazı görkemli yapılar bu bölgede bulunmaktadır.

Bu yapıların ve yaşam alanlarının kurulup daha fazla yayınlaşması ve gelişmesi sonucunda da bölgede su tesisatçısı hizmetine bir hayli ihtiyaç doğmuştur. Ataşehir Su Tesisatçısı olarak bizler de sizlerin yaşam alanlarınızda yaşayabileceğiniz su tesisatı ve su kaçağı gibi arızalarınıza en hızlı çözüm sunabilmek adına 7 gün 24 saat mobil araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ataşehir Su Tesisatçısı