5.00


Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı olarak sahip olduğumuz tüm uzmanlık ve yetkinliğimizi, su tesisatı ve su kaçağı üzerineBeşiktaş Su Tesisatçısı Harita
yoğunlaştırmış bulunmaktayız. Beşiktaş‘ta ev veya iş yerinizde yaşadığınız su tesisatı problemlerinize ve su kaçağı sorunlarınıza 7 gün 24 saat en hızlı ve en uygun çözümü güvenilir şekilde sunmaktayız.

Sahip olduğumuz 23 yılı aşkın tecrübemiz, Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. güvencesi altında birleştirilmiş ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

Beşiktaş Hakkında Faydalı Bilgiler

Beşiktaş, İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. Adını meşhur ve İstanbul’un yine en eski semti Beşiktaş semtinden almaktadır. Beşiktaş’ın 8,4 km uzunluğunda bir sahili vardır. Boğaz’ın Rumeli yakasında yer alan ilçenin komşuları Sarıyer, Beyoğlu, Kâğıthane ve Şişli’dir.

Osmanlı Devleti’nin son dönemde yaptığı en eski Osmanlı mimari eserleri, binaları Beşiktaş semtindedir. Boğaziçi’nin muhteşem boğaz manzarası, ünlü üniversiteler ve iş merkezlerini içinde barındırmaktadır. Boğaz Beşiktaş Su Tesisatçısı Meydanıköprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprüsünün bağlantı yolları bu ilçede bulunmaktadır. Günlük ortalama 2 milyon kişinin geçtiği bir bölgedir. Sık ve yoğun trafiğe sahiptir.

Beşiktaş Su Tesisatçısı, bu bölgede yaşan insanlarımız için oluşturulmuş, onların yaşayabileceği su tesisatı ve su kaçağı arızalarına 7 gün 24 saat hızlı müdahalede bulunabilmek adına mobil araçların konumlandırıldığı ve bölgede sürekli gezdiği su tesisatçısı markamızdır.

Beşiktaş Su Tesisatçısı