0.00


Çekmeköy Su Tesisatçısı

Çekmeköy Su Tesisatçısı olarak İstanbul, Çekmeköy ilçesinin tüm semt ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Su tesisatı ve su kaçağı üzerine sahip olduğumuz 23 yılı aşan tecrübemiz, iyi eğitimli mühendislerimiz ve son derece işinin ehli tesisat ustalarımızla bir bütün olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Su Tesisatçısı, Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. güvencesi altında kurulmuş olup, Çekmeköy de su tesisatında sorun yaşayan tüm vatandaşlarımıza özel olarak hızlı ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Çekmeköy Su Tesisatçısı Harita

Çekmeköy Hakkında Önemli Bilgiler

Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan, altında 17 mahalle ve 5 köy bulunan oldukça kalabalık ve git gide daha fazla gelişen bir ilçedir.

Çekmeköy, daha önce Ümraniye’ye bağlı bir belediye iken, 2009 senesinde Taşdelen, Alemdağ ve Ömerli belediyelerinin tüzel olarak sona ermesinin ardından, bunlara bağlı 17 mahalle ve 5 köyü de içine alarak ilçe olmuştur.Çekmeköy Su Tesisatı

Çekmeköy’ün komşuları arasında Beykoz, Şile, Ümraniye ve Sancaktepe bulunmaktadır. Son 2015 sayımına göre Nüfusu 231 bin civarındadır.

Ayrıca Çekmeköy ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan Güzelyurt’un kardeş şehir antlaşması bulunmaktadır.

Çekmeköy’de yaşayabileceğiniz tüm su tesisatı ve su kaçağı arızalarında, gider ve kanal görüntüleme, açma çalışmalarında, lavabo, tuvalet gider ve klozet tıkanıklıklarında en hızlı müdahale ve en hızlı çözüm için mobil araçlarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Çekmeköy Su Tesisatçısı