4.71


İstanbul Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı hizmetini 23 yıldan uzun bir süredir İstanbul‘un tüm ilçe ve mahallelerinde, hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında, en hızlı ve en güvenilir şekilde siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz.

Kırmadan Dökmeden Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı olarak, bundan tam 23 sene önce Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. altyapısında kurulduk. Hizmetlerimizi su tesisatı ve su kaçağı üzerine yoğunlaştırarak, 23 yılın bize verdiği tecrübe ile bünyemizde barındırdığımız iyi eğitimli mühendisler ve işinin ehli tesisat ustalarını birleştirerek, bugüne kadar binlerce tesisat sorunu yaşayan insanımıza yardım ettik ve sorunlarına çözüm yarattık.

Başarının Sırrı

Başarımızın sırrının işimizi bunca yıldır severek ve insanları memnun ederek yapmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Ev veya iş yerinde su tesisatı sorunu yaşayan insanlarımıza yardım ederek sorunlarını çözdüğümüz zaman, en az onlar kadar bizde mutlu oluyoruz. Onların mahremine girdiğimizi çok iyi biliyor ve güvenlerini boşa çıkarmamak adına büyük bir gayret sarf ediyoruz.

Bunun yanında sahip olduğumuz son teknoloji yeni araç ve gereçler sayesinde işimizi çok daha iyi ve daha hızlı yaparak memnuniyet ve başarı oranını arttırıyoruz.