5.00


Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisatçısı olarak, 23 yılın bize kattığı tüm deneyim ve tecrübeleri sizlerin sorunlarını çözmek adına kullanıyoruz. Ev veya iş yerinizde yaşayabileceğiniz tüm su tesisatı ve su kaçağı arızalarınızda, 7 gün 24 saat en hızlı, en uygun ve güvenilir su tesisatçısı olarak İstanbul, Kadıköy’de tüm mahalle ve semtlerde hizmet veriyoruz.

Lavabo tıkanıklığı, musluk tamiri, klozet tıkanması, kanal-gider açma ve görüntüleme, musluk damlatması, kaloriferlerin ısıtmaması, peteklerin su sızdırması, musluk değişimi, klozet-iç takımların tamiri ve değişimi gibi aklınıza gelebilecek bütün su tesisatı arızalarında 7/24 yanınızdayız. Bizi aramaktan ve sorununuzu anlatmaktan çekinmeyiniz.

Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy Su Tesisatçısı, 23 senelik deneyim ve tecrübe ile sektörün önde gelen su tesisatı firması Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. güvencesi altında kurulmuştur.

Kadıköy Hakkında Önemli Bilgiler

Kadıköy, Marmara bölgesi içinde İstanbul, Anadolu Yakasında yer alan, batı ve güney tarafında etrafı Marmara Denizi ile çevrili ve oldukça gelişmiş bir ilçedir.Kadıköy Su Tesisatçısı

İstanbul’un En Önemli İlçelerinden Birisi “Kadıköy”

Kadıköy, kuzey tarafından Üsküdar, kuzeydoğudan Ataşehir ve doğudan da Maltepe ile komşudur. Kadıköy’de Osmanlı Devletinden kalma oldukça eski ve tarihi yapılar bulunmaktadır. Son 2014 sayımına göre 482 binin üzerinde nüfusa sahiptir. Kadıköy kalabalık bir ilçe olmasından ve bünyesinde barındırdığı ev ve iş yerlerinin çokluğu sebebiyle su tesisatı arızalarının çok yoğun olarak yaşandığı büyük bir ilçedir. İstanbul’da yaşam kalitesi bakımından yapılan araştırmalara göre tüm ilçeler arasında 2. sırada yer almıştır.

Kadıköy Su Tesisatçısı