Robotla Kırmadan Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkanıklık Açma

 

Robotla kırmadan, dökmeden evinize veya iş yerinize hiçbir zarar vermeden tamamen yeni teknoloji ve modern teçhizatla yapılan tıkanıklık ve gider açma işlemlerine Robotla Tıkanıklık Açma adı verilmektedir.

Tıkanıklık Neden Oluşur?

Lavabo, musluk, klozet, pimaş tıkanıklıkları zaman içinde borularda biriken katı ve borudan geçemeyecek kadar büyük atıkların yavaş yavaş birikerek boruları tıkaması sonucunda, atıkların kanalizasyona ulaşamaması ve suyun borulardan akıp gidememesi dolayısıyla tıkanıklık meydana getirir.

  1. İnşaat aşamasında borulara dökülen ve atılan moloz atıkları, inşaat parçaları, beton, çimonto, talaş, bez gibi maddeler sebebiyle tıkanıklık meydana gelebilir.
  2. Kullanılan temizlik bezlerinin tuvalete veya klozete atılması suretiyle gider tıkanması olabilir.
  3. Tuvalet kağıtlarını, havlular, mendilleri tuvalet ve lavabo giderlerine atmak.
  4. Katı ve borudan geçemeyecek büyüklükte olan nesneleri tuvalet, banyo ve lavabo giderlerine atmak.
  5. Termal Kamerayla Tıkanıklık Açma

Robotla tıkanıklık açma işleminin yanında termal kamera yardımı ile tıkanıklığı bulunan bölgeler tespit edilerek hızlı ve güvenilir müdahale edilir.

Tıkanıklık Açma

Uzmanı Olduğumuz Tıkanıklık Çözümlerimizden Bazıları

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotla tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma hizmetimiz sayesinde tuvaletinde ve banyosunda tıkanıklık sorunu yaşayan vatandaşlarımız için özel çözümler üretiyoruz. Modern teknolojiyle donatılmış teçhizat ve su tesisatçısı ekibimiz ev veya iş yerinize gelerek sorun yaşadığınız bölgeyi tespit ediyor ve robotları devreye sokarak tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı bulunan bölgelere hızla müdahale ediyorlar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabonuza dökeceğiniz her yemek artığı, mutfak artıkları size ilerde büyük dertler açabilir. Buralarda biriken artıklar birikerek gider borularınızı tıkar ve bir süre sonra lavabonuzdan su gitmemeye başlar. Böyle bir durumda siz ne yapsanız da çözüm kalıcı olmayacaktır. Uzman tesisat ekibimiz ile Su Tesisatçısı arkadaşlarımız yaşam alanınıza girdikleri anca son teknolojik robot ve termal kameralar yardımıyla lavabo tıkanıklık sorununu tespit eder ve hızla çözüme kavuştururlar.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tıkanan gider borularında mutfak, lavabo, banyo gibi pimaş boruları oldukça fazla rastlanmaktadır. Bunu balkon pimaşları ve teras pimaşları izlemektedir. Termal kameralar ile tam yeri tespit edilen tıkanıklığı hızla robot cihazlar yardımıyla müdahale ederek açar ve sorunu çözeriz.

Yukarıdaki ve buna benzer tüm su tesisatınızda yaşayabileceğiniz lavabo, banyo, klozet, tuvalet tıkanıklığı, gider ve pimaş açma sorunlarınız için 7 gün 24 saat yanınızda ve bir tık uzağınızdayız.