Su Tesisatçısı ile Arızalara Kesin Çözüm!

Su Tesisatçısı ve Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisatçısı olarak bizler Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. güvencesi ile bundan tam 23 sene önce kurulmuş bir mühendislik şirketiyiz. İçimizde alanında uzman mühendisler ve son derece işinin ehli su tesisatı ustaları bulunmaktadır.

Su tesisatı arızasını yaşadığınız anda bize hemen ulaştığınız takdirde kendi içimizde hızlıca bir iş planlaması ve analiz yaparak gerekli iş paylaşımını gerçekleştiriyor ve sizin için en uygun gün ve saati veriyoruz. Randevu gün ve saati yaklaştığında mobil araçlarımız çoktan size doğru yola çıkmış oluyorlar. Mobil araçlarla uzman tesisat ekiplerimiz adresinize ulaştığında, ev veya iş yerinizde yaşadığınız su tesisatı veya su kaçağı probleminiz için hızlıca tespit, tamir geliştirerek hızlı ve güvenilir çözüm sunuyoruz.

Haftanın Her Günü ve Her Saati Su Su Tesisatçısı UstasıTesisatçısı

Bizde çalışma saatleri diye bir kavrama yer yok. Sizin memnuniyetiniz ve sorununuzun çözülmesi adına 7 gün 24 saat çalışmaktayız. İstanbul’un birçok ilçe ve semtinde mobil araçlarımız sürekli gezmekte ve sorun yaşayan sizleri memnun edebilmek adına çalışmaktadır. Sorun yaşadığınız anda hemen bizi arayın, sizi önce telefonda bilgilendirelim ve hemen ardından en uygun randevu saatini belirleyerek hızla sorununuzu çözüme kavuşturalım.

Su Tesisatçısı için Hemen Arayın!

Anadolu Yakası: 0216 308 67 87

Avrupa Yakası: 0541 235 70 65

WhatsApp Su Tesisatçısı Hattı: 0541 235 70 65

23 Yıllık Tesisat Tecrübesi

Kurulduğumuz günden bu yana 23 seneyi aşkın bir süredir su tesisatı ve kırmadan su kaçağı tespiti alanında mühendislik eğitim ve tecrübemizin bize verdiği tüm deneyimleri ve bilgileri toplayarak sizler için en hızlı sonuç, güvenilir ve en uygun çözümler vermekteyiz.

Su Tesisatçısı Nedir, Nasıl Olmalıdır?

İyi bir su tesisatı ustası, işinin ehli, sıhhi tesisat yani temiz su tesisatı sorunlarından tutunda pis su tesisatı, su kaçağı, su kaçakları, robotla su kaçağı tespiti, termal kamera su kaçağı tespiti, klozet açma, lavabo açma, pimaş açma, klozet tamiri, musluk tamiri, lavabo tamiri, petek yıkama, kalorifer yıkama ve tıkanıklık açma gibi, başta su tesisatı ve su kaçağı tespiti ve tamiri olmak üzere tüm su tesisatı arızalarına son derece profesyonel bir şekilde, müşteriye verilen saat ve günde, en uygun fiyat ve en hızlı şekilde hizmet vermelidir. Gerçek ve işinin ehli bir su tesisatçısı bu hizmetleri en iyi şekilde sağlayabilmelidir.

Su Tesisatçısı Olarak Neler Yapıyoruz?

 • Sıhhi tesisat olarak bilinen temiz su tesisatı
 • Kırmadan ve dökmeden, evinize ve iş yerinize hiçbir zarar vermeden su kaçağı tespiti ve tamiri
 • Termal kamera ile hızlı ve uygun su kaçağı tespiti
 • Robotla tıkanıklık açma ve robotla lavabo tıkanıklığı açma
 • Tıkalı pimaş açma ve pimaş tamiri
 • Musluk tamiri
 • Lavabo tamiri
 • Klozet tamiri
 • Sifon tamiri
 • Kalorifer yıkama, petek yıkama
 • Bakır boru tamiri, bakır boru tesisatı
 • Klozet montajı, musluk montajı, iç takım montajı, sifon montajı

Yukarıdaki su tesisatı arızalarından herhangi birini veya birkaçını yaşıyorsanız ve su tesisatçısına ihtiyaç duyuyorsanız biz yanınızdayız.