3.80


Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye Su tesisatçısı olarak, 23 yıldan bu yana Ümraniye ve içinde yer alan tüm mahallelerde 7 gün 24 saat su tesisatı ve su kaçağı üzerine, kırmadan ve dökmeden hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye oldukça kalabalık nüfusa sahip bir ilçe olduğundan dolayı su tesisatı arızalarına çok sık rastlanmaktadır. Altyapı sorunları da kimi zaman bu arızaların artmasını tetiklemektedir. Bizler Ümraniye’de su tesisatı arızası yaşayan vatandaşlarımıza özel olarak kurulmuş, iyi eğitimli mühendisler ile işinin ehli tesisat ustalarından oluşan ve Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. firması altında hizmet veren bir su tesisatçısı markasıyız.

Ümraniye Hakkında Önemli Bilgiler

Ümraniye, İstanbul’un 39 ilçesinden biridir. Marmara bölgesinde, İstanbul’un Anadolu Yakasında yer almaktadır. İstanbul içinde en hızlı şekilde kentleşen ve nüfusu bir hayli hızlı arttan, aynı zamanda da köy ve kırsal gelenek ve alışkanlıklarını koruyan bir örnektir.Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye, nüfus olarak İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesidir. Anadolu yakasında ise en kalabalık ilçedir.

Tarihi Frigya’lılara kadar uzanan Ümraniye, bir zamanlar tamamen orman ve ağaçlarla kaplı, yemyeşil bir yerdi. İklimi ve coğrafyası buna oldukça elverişlidir.

Ümraniye’nin kelime anlamı olan Ümran sözcüğü, Arapça; Topluluklarda mutluluk, refah, saat anlamlarına gelmektedir. Esas anlamı ise gelişmiş, kalkınmış ve bayındır demektir.

Ümraniye Su Tesisatçısı