1.34


Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Su Tesisatçısı, sektöründe yıllarca hizmet vermiş ve bünyesinde oldukça iyi eğitimli mühendisler ile işinin son derece uzmanı tesisat ustalarını bir arada barındıran bir su tesisatçısı markasıdır. İstanbul Üsküdar’da, 23 yılı aşkın su tesisatı ve su kaçağı hizmetlerini sorunsuz, hızlı ve güvenilir şekilde veren Uğurlar Mühendislik Ltd. Şti. firması altında oluşturulmuştur.

Üsküdar içinde ev veya iş yerinizde başınıza gelebilecek tüm su tesisatı ve su kaçağı arızalarınıza kırmadan ve dökmeden, 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Hakkında Önemli Bilgiler

Üsküdar, Marmara bölgesi içinde İstanbul, Anadolu yakasında bulunan çok eski bir ilçedir. Üsküdar’ın komşuları arasında kuzeyde Beykoz, Ümraniye ve doğuda Ataşehir, güney tarafında ise Kadıköy yer almaktadır. Üsküdar batı tarafından Boğaz ile çevrilmiştir. Uzun ve güzel bir sahile sahiptir.Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar, son 2014 sayımına göre 534 bin üzerinde nüfusa sahiptir. İçerisinde 33 mahalle ve semt bulunmaktadır. Çevresinde bulunan komşu ilçelerin hepsi eskilerde Üsküdar’dan ayrılarak kendi özerk ilçelerini oluşturmuşlardır. Üsküdar, tarihi antik çağlara kadar dayanan ve birçok uygarlığa ve medeniyete ev sahipliği yapmış, köklü tarihe sahip bir ilçedir. İstanbul’un en eski ve tarihi ilçelerinden biridir.

 

Üsküdar Su Tesisatçısı